Atribuită
Anunț de participare
Pense de sigilare vasculară
- Număr anunț
- SCN1170801
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 812.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.116.500 RON
- Data publicării
- 09.12.2025 07:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1132203
- Termen limită
- 22.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261282
Documente
Documentația de atribuire
- anexa.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1261282.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROMOTING MEDICAL SERVICES SRL CUI 37463080
Valoare atribuită
1.116.500 RON
din 812.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro