Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,1% sub estimat
Servicii de asigurare obligatorie de raspundere civila auto (RCA) si asigurare facultativa tip CASCO
- Număr anunț
- SCN1170854
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311.000 RON
- Valoare atribuită
- 264.059,42 RON 15,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2025 09:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1131226
- Termen limită
- 09.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261569
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 - Garantia de participare.docx.p7s
- Anexa la oferta financiara Lot 1 RCA auto si remorci.XLSX.p7s
- Anexa la oferta financiara Lot 2 CASCO.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1261569.pdf
- Formular oferta tehnica LOT 1 RCA.docx.p7s
- Formular oferta tehnica LOT 2 CASCO.docx.p7s
- Model contract servicii.doc.p7s
- Modele formulare RCA CASCO.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 264.059,42 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare de raspundere civila auto ( autovehicule … | — | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. S.A. | 231.992,19 RON |
| 2 | Servicii de asigurare a autovehiculelor tip CASCO | — | S.C. UNIQA ASIGURARI S.A. | 32.067,23 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIQA ASIGURARI SA CUI 1813613
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
264.059,42 RON
din 311.000 RON estimat
15,1%
Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 46.940,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.