Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat

FURNIZARE AUTOUTILITARĂ PICKUP DE INTERVENȚIE ȘI TRACTOR CU ACCESORII ȘI ECHIPAMENTE DE LUCRU INCLUSE PENTRU COMUNA MIREȘU MARE, JUDEȚUL MARAMUREȘ ÎN CADRUL PROIECTULUI SAFETY AND COMMON PROTECTION AGAINST EMERGENCY SITUATIONS, NUMĂR DE REFERINȚĂ ROUA00435 FINANȚAT PRIN PROGRAMUL INTERREG VI A NEXT ROMÂNIA-UCRAINA 2021-2027

Număr anunț
SCN1170922
Autoritate contractantă
COMUNA MIRESU MARE (CUI 3627625)
Furnizor / câștigător
IRUM SA (CUI 1235170)
Cod CPV
42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
877.627,46 RON
Valoare atribuită
836.924 RON 4,6% sub estimat
Data publicării
11.12.2025 18:58
Anunț de atribuire
SCNA1130404
Termen limită
23.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1261670

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 877.627,46 RON Adjudecat: 836.924 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 AUTOUTILITARĂ PICKUP DE INTERVENȚIE 232.540,64 RON ROMPRIM 221.924 RON ↓4,6%
2 TRACTOR CU ACCESORII ȘI ECHIPAMENTE DE LUCRU INCLUSE 645.086,82 RON IRUM S.A. 615.000 RON ↓4,7%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MARSHAL SRL CUI RO 5284779

Valoare atribuită

836.924 RON

din 877.627,46 RON estimat 4,6%

Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 40.703,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.