Atribuită Anunț de participare

SERVICII DE ASISTENTA SI MENTENANTA SISTEM INFORMATIC INTEGRAT HOSPITAL MANAGER SUITE

Număr anunț
SCN1170891
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI 13373052)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
582.600 RON
Valoare atribuită
582.600 RON
Data publicării
11.12.2025 09:01
Anunț de atribuire
SCNA1129728
Termen limită
22.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1261483

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFO WORLD SRL CUI RO 13373052

Valoare atribuită

582.600 RON

din 582.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.