Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Piatra de cariera concasata

Număr anunț
SCN1170930
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
ROMFEREX IMPORT EXPORT SRL (CUI 14060088)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.024.250 RON
Valoare atribuită
1.021.840 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
12.12.2025 08:39
Anunț de atribuire
SCNA1130568
Termen limită
16.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1261568

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.021.840 RON

din 1.024.250 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.410 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.