Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

„Extinderea sistemului de distributie gaze naturale in localitatile din cadrul comunei Mihaesti, judetul Arges” – Servicii de proiectare fazele DTAC, Documentatii tehnice avize/acorduri/autorizatii, Proiect Tehnic si Detalii de Executie (PT+DE), Asistenta tehnica din partea proiectantului si Executie Lucrari

Număr anunț
SCN1170928
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
Furnizor / câștigător
VALAH CONSTRUCT GRUP SRL (CUI 23056027)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.269.462 RON
Valoare atribuită
6.195.334 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
12.12.2025 08:32
Anunț de atribuire
SCNA1131204
Termen limită
29.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1261504

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
AQVA TERMO SANIT SRL CUI RO 10026350

Valoare atribuită

6.195.334 RON

din 6.269.462 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 74.128 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.