Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
SISTEM INTEGRAT DE MONITORIZARE VIDEO AL COMUNEI ALUNIȘ, JUDEȚUL PRAHOVA
- Număr anunț
- SCN1171010
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS (CUI 2843388)
- Furnizor / câștigător
- SION SOLUTION SRL (CUI 30568089)
- Cod CPV
- 45222300-2 · Lucrari de constructii pentru instalatii de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.582.780,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.536.189,04 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 15.12.2025 16:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1132294
- Termen limită
- 05.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261864
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- clauza suspensiva.pdf.p7s
- contract model.docx.p7s
- F5 Alunis.docx.p7s
- FisaDate_DF1261864.pdf
- Formulare.docx.p7s
- liste cantitati.pdf.p7s
- Memoriu Tehnic - PTh-DDE rev1.pdf.p7s
- Planse DDE - Alunis rev1.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SION SOLUTION SRL CUI 30568089
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MICROCIP ELECTRONICS SRL CUI RO 20416598
Asociați 1
MICROCIP SECURITY SERV SRL CUI RO 29472117
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INTELLIGENT SOLUTION GROUP S.R.L. CUI 40389340
Valoare atribuită
1.536.189,04 RON
din 1.582.780,80 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 46.591,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.