Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat

DRUM DE LEGATURA DN 2D – DN 2M SI MODERNIZARE RETEA STRADALA LOCUINTE ANL SI STRAMUTATE CARTIER STURZA

Număr anunț
SCN1006655
Autoritate contractantă
ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI) (CUI 4297827)
Furnizor / câștigător
IZOTERM CONSTRUCT SRL (CUI 16161119)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.640.818 RON
Valoare atribuită
10.421.140,68 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
03.07.2018 11:51
Anunț de atribuire
SCNA1009785
Termen limită
23.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1014137

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
IZOTERM CONSTRUCT SRL CUI RO 16161119
Asociați 1
DRUM DESIGN SRL CUI RO 21980152
Terți susținători 1
DUAL DISTRICON SRL CUI RO 16174739
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
PROSPECT DRILL S.R.L. CUI RO 23469376

Valoare atribuită

10.421.140,68 RON

din 10.640.818 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 219.677,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.