Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
Furnizare laptopuri - proiect ArtCADe, cod SMIS 338317
- Număr anunț
- SCN1171049
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.480 RON
- Valoare atribuită
- 48.297,82 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 16.12.2025 16:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1130848
- Termen limită
- 29.12.2025 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261934
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini-laptop ArtCADe.docx.p7s
- Draft contract _laptop ArtCADe.docx.p7s
- FisaDate_DF1261934.pdf
- Modele Formulare_ArtCADe.docx.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALIANT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 980141
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MONTISSIMO S.R.L. CUI 47541860
Valoare atribuită
48.297,82 RON
din 51.480 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 3.182,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.