Atribuită Anunț de participare

Service auto pentru autovehicule aflate in parcul auto al SC APA CANAL 2000 S.A. Pitesti

Număr anunț
SCN1171045
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
DAPEROM GRUP AUTO SRL (CUI 7792870)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399.700 RON
Valoare atribuită
399.700 RON
Data publicării
16.12.2025 15:16
Anunț de atribuire
SCNA1129983
Termen limită
30.12.2025 15:00
Documentație de atribuire
DF1261929

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

399.700 RON

din 399.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.