Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru de furnizare a produsului ”Container decontaminare persoane”
- Număr anunț
- CN1088373
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta (CUI RO4203997)
- Cod CPV
- 34221200-4 · Unitati mobile de urgenta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 934.460.244,17 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2025 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1173046
- Termen limită
- 20.02.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 839784-2025
- Documentație de atribuire
- DF1261895
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_semnat.pdf
- Document riscuri_semnat.pdf
- FisaDate_DF1261895.pdf
- Formulare_semnat.pdf
- Prima pagina DA_semnat.pdf
- Proiect acord cadru_semnat.pdf
- Proiect contract subsecvent_semnat.pdf
- Specificatie tehnica_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
PowerMe CUI IT08139060969
Asociați 1
ELECTRO OPTIC COMPONENTS SRL CUI RO14916270
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DEFENCE GUARD S.R.L. CUI 43910000
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STIMPEX SA CUI RO 326768
Subcontractanți 6
AFOTECH SRL CUI RO33677188
CERES CONTAINER S.R.L. CUI RO33546913
DOSITRACKER SRL CUI 13947902
HISPANO VEMA S.L. CUI ESB50974880
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
TOPAZ SKY SRL CUI RO38081622
Valoare atribuită
0 RON
din 934.460.244,17 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 934.460.244,17 RON
Deschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 34221200-4. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.