Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
Executie de lucrari in cadrul proiectului: ”Infiintare parc specializare inteligenta in orasul Beclean, judetul Bistrita Nasaud”
- Număr anunț
- SCN1171121
- Autoritate contractantă
- ORASUL BECLEAN (CUI 4548821)
- Furnizor / câștigător
- CML.RO SRL (CUI 9337248)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.922.051,89 RON
- Valoare atribuită
- 14.743.622,98 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.12.2025 15:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1130348
- Termen limită
- 14.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1262147
Documente
Documentația de atribuire
- 001. Parte Scrisa PT - Parc Specializare Inteligenta Beclean -1-441 semnat.pdf
- 001. Parte Scrisa PT - Parc Specializare Inteligenta Beclean -442-918 semnat.pdf
- 002. Parte Desenata PT - Parc Specializare Inteligenta Beclean semnat.pdf
- 3. CONTRACT SI FORMULARE semnat.pdf
- 4 CAIET DE SARCINI semnat.pdf
- FisaDate_DF1262147.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CML.RO SRL CUI RO 9337248
Subcontractanți 5
CAMPEADOR SRL CUI RO 18467590
DIANOVA INSTAL SRL CUI 16523677
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
METALLER ENERGY S.R.L. CUI 42596376
XIC INSTALATII SRL CUI RO33890657
Valoare atribuită
14.743.622,98 RON
din 14.922.051,89 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 178.428,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.