Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,0% sub estimat
Inchidere Celula 1 Groapa de Gunoi Tirighina - executie
- Număr anunț
- SCN1171110
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- GENDAV SRL (CUI 21286399)
- Cod CPV
- 45222110-3 · Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.752.492,88 RON
- Valoare atribuită
- 14.574.336,99 RON 13,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.12.2025 09:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1134944
- Termen limită
- 21.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1261986
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENDAV SRL CUI RO 21286399
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INOVECO S.R.L. CUI RO 5018980
Valoare atribuită
14.574.336,99 RON
din 16.752.492,88 RON estimat
13,0%
Adjudecat la 87,0% din estimat · economie 2.178.155,89 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.