Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 58,2% sub estimat
Acord cadru lapte praf
- Număr anunț
- SCN1006652
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.350 RON
- Valoare atribuită
- 25.200 RON 58,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 11:23
- Anunț de atribuire
- SCNA1006296
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013753
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CONTRACT.doc.p7s
- FisaDate_DF1013753.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
- Proiect acord cadru.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 25.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | lapte praf formula de start | — | FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. | 7.000 RON |
| 2 | lapte praf formula de continuare | — | FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. 4 contracte | 18.200 RON |
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 21712 · 07.09.2018 | — | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 23980 · 02.10.2018 | 4.200 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 339 · 07.01.2019 | 5.600 RON | |||
| FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. · contract 291 · 07.01.2020 | 8.400 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. CUI RO 8955860
Valoare atribuită
25.200 RON
din 60.350 RON estimat
58,2%
Adjudecat la 41,8% din estimat · economie 35.150 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.