Atribuită
Anunț de participare
Furnizare echipamente medicale in cadrul proiectului „Cross-border partnership for access to a community-based care system”
- Număr anunț
- SCN1171166
- Autoritate contractantă
- Comuna Moftin (Primaria Moftin) (CUI 3897092)
- Furnizor / câștigător
- REO MEDICAL APARATURĂ MEDICALĂ SRL (CUI 30490311)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279.397,18 RON
- Valoare atribuită
- 279.397,18 RON
- Data publicării
- 19.12.2025 13:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1130850
- Termen limită
- 09.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1262212
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REO MEDICAL APARATURĂ MEDICALĂ SRL CUI 30490311
Valoare atribuită
279.397,18 RON
din 279.397,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro