Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Elaborare studiu de fezabilitate (SF) pentru proiectarea stației de Înaltă Tensiune (IT) în incinta Reviziei de Vagoane București Grivița-SRTFC Bucuresti
- Număr anunț
- SCN1171155
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.250 RON
- Valoare atribuită
- 124.900 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2025 10:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1130714
- Termen limită
- 12.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1262164
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Studiu de Fezabilitate-semnat.PDF.p7m
- Documentatie Atribuire Studiu de fezabilitate-semnat.docx.p7m
- FisaDate_DF1262164.pdf
- GDPR Studiu de Fezabilitate-semnat.docx.p7m
- Model contract prestari servicii SF IT Carpati-semnat.docx.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIND NEXTGEN S.R.L. CUI 50705725
Valoare atribuită
124.900 RON
din 126.250 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 1.350 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.