Acasă · Licitații
· Servicii de asigurare legala si de asigurare impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Asigurarea bunurilor proprietate publică și privată din cadrul CN APM SA Constanța – 24 luni
- Număr anunț
- CN1003744
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66513000-9 · Servicii de asigurare legala si de asigurare impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.404.494 RON
- Valoare atribuită
- 3.404.486,64 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 02:06
- Anunț de atribuire
- CAN1009502
- Termen limită
- 01.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 169-385781
- Documentație de atribuire
- DF1021681
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1-semnat.rar.p7s
- Anexa 2-16-semnat.pdf.p7s
- ANEXA NR.17 - EVENIMENTE BUNURI PANA LA 13.08.2018-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021681.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Asociați 1
Valoare atribuită
3.404.486,64 RON
din 3.404.494 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro