Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat

Furnizarea și punerea în funcțiune de „Sistemului informatic și infrastructura digitală pentru Spitalul Orășenesc „Dr. George Trifon” din Năsăud”

Număr anunț
CN1088509
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
CLOUD THUNDER S.R.L. (CUI 44601312)
Cod CPV
30236200-4 · Echipament de procesare a datelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413.462 RON
Valoare atribuită
396.137,38 RON 4,2% sub estimat
Data publicării
22.12.2025 13:00
Anunț de atribuire
CAN1166567
Termen limită
23.01.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
854197-2025
Documentație de atribuire
DF1262171

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

396.137,38 RON

din 413.462 RON estimat 4,2%

Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 17.324,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.