Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Turn laparoscopie cu platformă Video 3D/4K/ICG/NBI (inclusiv instalare și punere în funcțiune)

Număr anunț
SCN1171262
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
883.074,38 RON
Valoare atribuită
880.000 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
23.12.2025 10:48
Anunț de atribuire
SCNA1132181
Termen limită
05.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262133

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

880.000 RON

din 883.074,38 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.074,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.