Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Lucrări de execuție privind realizarea obiectivului de investiții „Înființarea unei capacități de producție a energiei electrice din sursa solară pentru acoperirea consumului propriu în Comuna Giroc, jud. Timiș”

Număr anunț
SCN1171241
Autoritate contractantă
COMUNA GIROC (CUI 5390613)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.926.917,55 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
23.12.2025 09:02
Anunț de atribuire
SCNA1134406
Termen limită
12.02.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262559

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
SOLAR ECO SYSTEMS SRL CUI RO 27820967
Asociați 3
EMSENS PROD SRL CUI RO 6551424
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
IRON GUARD 2012 SRL CUI RO30922630

Valoare atribuită

0 RON

din 4.926.917,55 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 4.926.917,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.