Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 72,3% sub estimat

Acord cadru furnizare reactivi de laborator

Număr anunț
SCN1171229
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
DDS DIAGNOSTIC SRL (CUI 14688172)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
35.966 RON 72,3% sub estimat
Data publicării
23.12.2025 07:35
Anunț de atribuire
SCNA1130427
Termen limită
14.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262301

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 35.966 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Teste Combo (Influ A,B+ Ag Sars Cov2 + RSV) DDS Diagnostic,HDL Union 3 contracte 26.182 RON
DDS Diagnostic,HDL Union · contract 66 · 02.02.2026 24.400 RON
HDL Union · contract 201 · 09.03.2026 594 RON
HDL Union · contract 425 · 06.05.2026 1.188 RON
2 Teste rapide imunocromatografic pentru detectarea Antigen Sars … A&A PRO DIAGNOSTIC,DDS Diagnostic · A&A PRO DIAGNOSTIC 2 contracte 9.784 RON
A&A PRO DIAGNOSTIC,DDS Diagnostic · contract 67 · 02.02.2026 9.250 RON
A&A PRO DIAGNOSTIC · contract 200 · 09.03.2026 534 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HDL UNION SRL CUI RO 16646521
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

35.966 RON

din 130.000 RON estimat 72,3%

Adjudecat la 27,7% din estimat · economie 94.034 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.