Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
Achizitionare medicamente
- Număr anunț
- SCN1006646
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
- Furnizor / câștigător
- SINAPIS S.R.L. (CUI 1727938)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286.774,90 RON
- Valoare atribuită
- 257.038,17 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 11:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1002695
- Termen limită
- 17.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014133
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 prop tehnica s.pdf
- Anexa 2 prop financiaraS.pdf
- FisaDate_DF1014133.pdf
- Formulare si modele.pdf
- Propunere contract s.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SINAPIS S.R.L. CUI RO1727938
Valoare atribuită
257.038,17 RON
din 286.774,90 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 29.736,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.