În desfășurare Anunț de participare

Servicii de elaborare proiect tehnic de execuție, inclusiv detalii de execuție, asistență tehnică din partea proiectantului și lucrări de construcții în cadrul proiectului de „REABILITARE, MODERNIZARE ȘI DOTARE AMBULATORIU DE SPECIALITATE - SPITAL MUNICIPAL ADJUD, MUNICIPIUL ADJUD, JUDEȚUL VRANCEA”

Număr anunț
SCN1171342
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.233.910,64 RON
Data publicării
24.12.2025 13:36
Termen limită
15.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262647

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Clarificări & decizii (15)

Termen prelungit

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.