Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat

Scule

Număr anunț
SCN1171331
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.693,14 RON
Valoare atribuită
94.145 RON 5,6% sub estimat
Data publicării
24.12.2025 10:35
Anunț de atribuire
SCNA1133061
Termen limită
19.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262507

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
M & M FRIMAR SRL CUI RO15290794
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNIOR-TEPID SRL CUI RO 13203635
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

94.145 RON

din 99.693,14 RON estimat 5,6%

Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 5.548,14 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.