Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,2% sub estimat

Racordare pentru alimentarea cu energie electrica a obiectivului CRESA+CEF PROSUMATOR situat în loc. ORADEA, str. ALUMINEI, nr. 100A, jud. Bihor, în baza ATR nr. 6020250607274 din 14.08.2025

Număr anunț
SCN1171317
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
CRITO PROD SRL (CUI 6534482)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
441.932 RON
Valoare atribuită
410.000 RON 7,2% sub estimat
Data publicării
24.12.2025 08:18
Anunț de atribuire
SCNA1132007
Termen limită
14.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262451

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRITO PROD SRL CUI RO6534482
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PORTATIV SRL CUI RO14719724
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

410.000 RON

din 441.932 RON estimat 7,2%

Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 31.932 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.