Anulată
Anunț de participare
Achiziția de laptopuri și hard disc extern pentru contractul nr. 61/05.09.2016 cu titlul “Cercetări și transfer de cunoștințe în domeniul tehnologiilor și instrumentelor software pentru informatizarea proceselor industriale – TISIPRO”, ID / Cod My SMIS: P_40_416 / 105736
- Număr anunț
- SCN1006642
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.672 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 03.07.2018 10:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1001576
- Termen limită
- 17.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013813
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini tehnica de calcul ctr 61-2016.doc.p7s
- Clauze contractuale tehnica de calcul Ctr 61-2016.doc.p7s
- FisaDate_DF1013813.pdf
- Sectiunea Formulare- tehnica de calcul Ctr 61-2016.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 34.672 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop | 32.252 RON | Anulat | — |
| 2 | Hard disc extern | 2.420 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
VERASYS INTERNATIONAL SRL CUI RO 15565607
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.