Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat
Achiziționare lucrări de execuție pentru investiția „ASFALTARE DRUMURI DE INTERES LOCAL ÎN COMUNA BLĂGEŞTI, JUDEŢUL VASLUI‚ ETAPA - I”
- Număr anunț
- SCN1171419
- Autoritate contractantă
- COMUNA BLAGESTI (CONSILIUL LOCAL BLAGESTI) (CUI 3394260)
- Furnizor / câștigător
- TRANSMIR SRL (CUI 10400632)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.583.565,05 RON
- Valoare atribuită
- 2.468.288,24 RON 4,5% sub estimat
- Data publicării
- 29.12.2025 18:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1131096
- Termen limită
- 14.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1262544
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSMIR SRL CUI RO 10400632
Valoare atribuită
2.468.288,24 RON
din 2.583.565,05 RON estimat
4,5%
Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 115.276,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.