Atribuită Anunț de participare

MATERIALE SI CONSUMABILE PENTRU OFTALMOLOGIE COMPATIBILE SAU ECHIVALENTE CU APARATUL PENTRU FACOEMULSIFICARE STELLARIS ELITE AFLAT IN DOTAREA SPITALULUI

Număr anunț
SCN1171400
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
RSR RACHO RIBAROV S.R.L. (CUI 43337850)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
604.200 RON
Valoare atribuită
774.130 RON
Data publicării
29.12.2025 12:18
Anunț de atribuire
SCNA1131301
Termen limită
22.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262470

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

774.130 RON

din 604.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.