Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 83,2% sub estimat
Achiziție Mobilier si Materiale didactice – Etapa 4 – în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar din Orașul Panciu, Judetul Vrancea"
- Număr anunț
- SCN1171393
- Autoritate contractantă
- ORASUL PANCIU (CUI 4447320)
- Furnizor / câștigător
- REINIGUNG S.R.L. (CUI 38552070)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175.680,33 RON
- Valoare atribuită
- 29.581 RON 83,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.12.2025 10:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1131048
- Termen limită
- 16.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1262644
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de formulare - et. 4-semnat. Modele de formulare - et. 4.doc.p7s
- 4. Model contract furnizare - et. 4-semnat. Model contract furnizare - et. 4.doc.p7s
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1262644.pdf
- fise fizica chimie 15.12-semnat.12.pdf.p7s
- fise geografie 15.12-semnat.12.pdf.p7s
- fise logopedie 15.12-semnat.12.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 175.680,33 RON Adjudecat: 29.581 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laborator de chimie-fizica – Mobilier si material didactic | 118.053,60 RON | Anulat | — |
| 2 | Cabinet de geografie – Material didactic | 28.037,73 RON | Anulat | — |
| 3 | Cabinet de logopedie – Mobilier si material didactic | 29.589 RON | Reinigung | 29.581 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REINIGUNG S.R.L. CUI RO38552070
Valoare atribuită
29.581 RON
din 175.680,33 RON estimat
83,2%
Adjudecat la 16,8% din estimat · economie 146.099,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.