Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat
Lucrări de întărire retea pentru a.e.e. stație de încărcare auto amplasată în loc. Archita, com. Vânători, jud. Mureș, solicitant COMUNA VÂNĂTORI
- Număr anunț
- SCN1171374
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELBO VOLTAJ SRL (CUI 2610412)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.727,21 RON
- Valoare atribuită
- 74.391,30 RON 18,9% sub estimat
- Data publicării
- 29.12.2025 08:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1130719
- Termen limită
- 14.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1262551
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELBO VOLTAJ SRL CUI RO 2610412
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EN-RG-ETIC S.R.L. CUI RO 25708569
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNI-YTECH ELECTRO MONTAJ SRL CUI RO 30477924
Valoare atribuită
74.391,30 RON
din 91.727,21 RON estimat
18,9%
Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 17.335,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.