Atribuită
Anunț de participare
CONTRACT SERVICII DE ASIGURARE PERSONAL OPERATIV CALIFICAT PTR DESERVIRE HELIPORT
- Număr anunț
- SCN1171368
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- MYKA KLM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44505960)
- Cod CPV
- 79620000-6 · Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 399.960 RON
- Data publicării
- 29.12.2025 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1133940
- Termen limită
- 16.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1262477
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MYKA KLM CONSTRUCT S.R.L. CUI 44505960
Valoare atribuită
399.960 RON
din 400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro