Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,8% sub estimat

Lucrari de intarire pentru alimentare cu energie electrica Casa de locuit , amplasata in loc. Santioana, nr. 155, jud. Mures

Număr anunț
SCN1171367
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELBO VOLTAJ SRL (CUI 2610412)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.416,76 RON
Valoare atribuită
30.030,43 RON 23,8% sub estimat
Data publicării
29.12.2025 08:02
Anunț de atribuire
SCNA1131813
Termen limită
16.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262558

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELBO VOLTAJ SRL CUI RO 2610412
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EN-RG-ETIC S.R.L. CUI RO 25708569
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

30.030,43 RON

din 39.416,76 RON estimat 23,8%

Adjudecat la 76,2% din estimat · economie 9.386,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.