Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat

Lucrari de intarire pentru alimentare cu energie electrica Anexa , str. Principala, nr. 261/1, loc. Santioana, com. Panet, jud. Mures

Număr anunț
SCN1171366
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
ELBO VOLTAJ SRL (CUI 2610412)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.953,73 RON
Valoare atribuită
46.220,74 RON 25,4% sub estimat
Data publicării
29.12.2025 08:01
Anunț de atribuire
SCNA1131812
Termen limită
16.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262557

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELBO VOLTAJ SRL CUI RO 2610412
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
NRGTIC S.R.L. CUI 49399983
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

46.220,74 RON

din 61.953,73 RON estimat 25,4%

Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 15.732,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.