Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Servicii de proiectare, verificare tehnică a proiectului, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări aferente obiectivului de investiții “EXTINDERE PAVILION CHIRURGICAL ÎN VEDEREA GESTIONĂRII PACIENTULUI CRITIC (POLITRAUMĂ) ȘI CREAREA DE CIRCUITE NOI ÎN BLOCURILE CHIRURGICALE”

Număr anunț
SCN1171470
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.488.511,72 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
30.12.2025 14:56
Anunț de atribuire
SCNA1135000
Termen limită
15.07.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262771

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Clarificări & decizii (9)

Termen prelungit

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Valoare atribuită

0 RON

din 11.488.511,72 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 11.488.511,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.