Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat

Electropompe submersibile apă uzată

Număr anunț
SCN1171463
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI RO1683483)
Furnizor / câștigător
THETYS PUMPS S.R.L. (CUI 41402307)
Cod CPV
42122220-8 · Pompe de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698.921,66 RON
Valoare atribuită
537.963 RON 23,0% sub estimat
Data publicării
30.12.2025 14:27
Anunț de atribuire
SCNA1132284
Termen limită
16.01.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1262818

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
THETYS PUMPS S.R.L. CUI RO41402307
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

537.963 RON

din 698.921,66 RON estimat 23,0%

Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 160.958,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.