Atribuită
Anunț de participare
Achiziția echipamentelor digitale în vederea dotării laboratoarelor de informatică din cadrul unităților de învățământ IPT Sector 6, achiziție în cadrul proiectelor “Dotarea laboratoarelor de informatică și a atelierelor de practică din cadrul unităților de învățământ IPT Sector 6 – Runda a II-a” și "Dotarea prin PNRR a unităților școlare din Sectorul 6".
- Număr anunț
- SCN1171456
- Autoritate contractantă
- SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
- Furnizor / câștigător
- B2B DIGITAL SRL (CUI 18168172)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671.962,28 RON
- Valoare atribuită
- 671.898 RON
- Data publicării
- 30.12.2025 13:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1131770
- Termen limită
- 20.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1262839
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B2B DIGITAL SRL CUI RO 18168172
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
671.898 RON
din 671.962,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro