Atribuită Anunț de participare

"Dotarea cu buldoexcavator a Comunei Butimanu"

Număr anunț
SCN1006637
Autoritate contractantă
COMUNA BUTIMANU (CUI 4344252)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
367.695,40 RON
Valoare atribuită
367.674 RON
Data publicării
03.07.2018 10:44
Anunț de atribuire
SCNA1005696
Termen limită
20.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013442

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

367.674 RON

din 367.695,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.