Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,4% sub estimat
Furnizare produse si ustensile de curatenie si igienizare
- Număr anunț
- SCN1171637
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 413.374,86 RON
- Valoare atribuită
- 246.254,70 RON 40,4% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2026 08:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1134994
- Termen limită
- 26.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1263146
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
FABI TOTAL GRUP SRL CUI RO 15556234
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DUMITRU BUSINESS HOUSE IMPEX SRL CUI RO 5988596
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INEDIT GRUP.RO CUI RO34397550
Valoare atribuită
246.254,70 RON
din 413.374,86 RON estimat
40,4%
Adjudecat la 59,6% din estimat · economie 167.120,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.