Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,5% sub estimat
Buletin de avizare restricții de viteză
- Număr anunț
- SCN1171634
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- MIRROR GROUP PRINT S.R.L. (CUI 35371761)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.640 RON
- Valoare atribuită
- 11.025 RON 37,5% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2026 08:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1130846
- Termen limită
- 30.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1263157
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIRROR GROUP PRINT S.R.L. CUI 35371761
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IMPRIMERIA CANTEMIR SRL CUI 34184641
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RIK SRL CUI RO 1889794
Valoare atribuită
11.025 RON
din 17.640 RON estimat
37,5%
Adjudecat la 62,5% din estimat · economie 6.615 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.