Atribuită
Anunț de participare
Achizitie servicii de inchiriere si folosire aplicatie mobila pentru transport public
- Număr anunț
- SCN1171737
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Cod CPV
- 64216200-5 · Servicii de informare electronica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 59.988 RON
- Data publicării
- 19.01.2026 16:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1134986
- Termen limită
- 27.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1263408
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
RADCOM S.A. CUI RO 3939511
Valoare atribuită
59.988 RON
din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro