Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat
FURNIZARE CARTUSE SI TONERE PENTRU IMPRIMANTA
- Număr anunț
- SCN1171735
- Autoritate contractantă
- SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554.100 RON
- Valoare atribuită
- 527.023 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.01.2026 10:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1130746
- Termen limită
- 02.02.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1263328
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 554.100 RON Adjudecat: 527.023 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FURNIZARE CARTUSE SI TONERE PENTRU IMPRIMANTA | 503.100 RON | Mida Soft Business | 482.072 RON ↓4,2% |
| 2 | FURNIZARE PIESE PENTRU IMPRIMANTE | 51.000 RON | MEDA CONSULT S.R.L. | 44.951 RON ↓11,9% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
527.023 RON
din 554.100 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 27.077 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.