Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat
ACHIZITIE HIDROXID DE SODIU 100%
- Număr anunț
- SCN1171767
- Autoritate contractantă
- Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24311522-2 · Soda lichida (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.140.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.092.000 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.01.2026 15:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1131313
- Termen limită
- 30.01.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1263407
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CDC TECH S.R.L. CUI RO 49175234
Valoare atribuită
1.092.000 RON
din 1.140.000 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 48.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.