Atribuită Anunț de participare

Mansoane si benzi electroizolante pentru imbinarea cablurilor electrice

Număr anunț
SCN1171749
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
AROND ING. SRL (CUI 13840379)
Cod CPV
31342000-5 · Racorduri de cabluri, izolate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264.879,35 RON
Valoare atribuită
264.879,35 RON
Data publicării
20.01.2026 08:53
Anunț de atribuire
SCNA1130961
Termen limită
04.02.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1263370

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AROND ING. SRL CUI 13840379
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OCTPREST IMPEX SRL CUI RO 8042400

Valoare atribuită

264.879,35 RON

din 264.879,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.