Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

FURNIZARE SACI BIG BAGS

Număr anunț
SCN1171744
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
RAFICON TRADE SRL (CUI 14293563)
Cod CPV
18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.000 RON
Valoare atribuită
427.500 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
20.01.2026 07:49
Anunț de atribuire
SCNA1130753
Termen limită
04.02.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1263347

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFICON TRADE SRL CUI RO14293563

Valoare atribuită

427.500 RON

din 450.000 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 22.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.