Atribuită Anunț de participare

Servicii de inchiriere de personal - lot 6

Număr anunț
SCN1171822
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SI DEZVOLTARE URBANA SECTOR 6 (CUI 4364349)
Furnizor / câștigător
LUXURY COS AMBIENT S.R.L. (CUI 41385516)
Cod CPV
79620000-6 · Servicii de asigurare de personal, inclusiv personal angajat temporar (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720.000 RON
Valoare atribuită
816.000 RON
Data publicării
22.01.2026 17:06
Anunț de atribuire
SCNA1133419
Termen limită
03.02.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1263522

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

816.000 RON

din 720.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.