Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 72,6% sub estimat
Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare - intocmire relevee la cladirile UBB, pe 4 loturi
- Număr anunț
- SCN1006619
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL PROEX SRL (CUI 29930346)
- Cod CPV
- 71250000-5 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.902,70 RON
- Valoare atribuită
- 67.900 RON 72,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 09:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1002745
- Termen limită
- 18.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014083
Documente
Documentația de atribuire
- anexa 1.pdf.p7s
- anexa 2.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014083.pdf
- Modele de formulare-serv.arh.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 247.902,70 RON Adjudecat: 67.900 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare - intocmir… | 59.320 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare - intocmir… | 60.467 RON | Anulat | — |
| 3 | Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare - intocmir… | 58.452,35 RON | Anulat | — |
| 4 | Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare - intocmir… | 69.663,35 RON | S.C. GENERAL PROEX S.R.L | 67.900 RON ↓2,5% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GENERAL PROEX SRL CUI 29930346
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GRANITA IMPEX SRL CUI RO 2868781
Valoare atribuită
67.900 RON
din 247.902,70 RON estimat
72,6%
Adjudecat la 27,4% din estimat · economie 180.002,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.