Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
AMENAJARE DE SPAȚII VERZI ÎN ORAȘUL ȘIMLEU SILVANIEI
- Număr anunț
- SCN1171969
- Autoritate contractantă
- Orasul Simleu Silvaniei (CUI 4566658)
- Cod CPV
- 45112710-5 · Lucrari de arhitectura peisagistica a spatiilor verzi (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.378.031,14 RON
- Valoare atribuită
- 4.114.997,96 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2026 11:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1135916
- Termen limită
- 20.02.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1263805
Documente
Documentația de atribuire
- 02_Formulare_Simleu_Spatii_verzi.docx.p7s
- 03.0_Caiet_sarcini_Simleu_Spatii_verzi_rev.docx.p7s
- 03.1_Anexa_1_CS - Documentatie_faza_PT.part1.rar.p7s
- 03.1_Anexa_1_CS - Documentatie_faza_PT.part2.rar.p7s
- 03.2_Anexa_2_CS - Documentatie_faza_DTOE.zip.p7s
- 03.3_Anexa_3_CS - Avize, autorizatii, studii, expertize.zip.p7s
- 03.4_Anexa_4_CS - Liste_cantitati_rev.zip.p7s
- 03.5_Anexa_5_CS - Fise_tehnice_F5_ofertare.zip.p7s
- 03.6_Anexa nr_6_Factori_evaluare_Simleu_spatii_verzi.pdf.p7s
- 04_Model_contrac_Simleu_Spatii_verzi_rev.pdf.p7s
- FisaDate_DF1263805.pdf
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
PROINVESTGAZ SRL CUI RO 17980421
Asociați 1
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GREEN PLAN PROJECT S.R.L. CUI 40475190
Terți + subcontractanți 1
NEON LIGHTING SRL CUI RO 6799161
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
WELL PLAST S.R.L. CUI RO32926140
Asociați 1
PRODREP STAR SRL CUI RO34886484
Subcontractanți 1
PRO ELECTRIC TEAM S.R.L. CUI RO37272012
Valoare atribuită
4.114.997,96 RON
din 4.378.031,14 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 263.033,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.