Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Servicii de asigurare raspundere civila auto (RCA) - SRTFC Timisoara
- Număr anunț
- SCN1171996
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.162,30 RON
- Valoare atribuită
- 26.048,84 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.01.2026 09:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1130692
- Termen limită
- 09.02.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1263921
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
26.048,84 RON
din 27.162,30 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 1.113,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.