Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat
Lucrari de reparații imprejmuire curte OS Sudrigiu - DS BIHOR
- Număr anunț
- CN1002101
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- VUTAN INSTALATII SRL (CUI 15497154)
- Cod CPV
- 45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.125,94 RON
- Valoare atribuită
- 86.293,21 RON 6,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.07.2018 09:25
- Anunț de atribuire
- CAN1004192
- Termen limită
- 25.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1014077
Documente
Documentația de atribuire
- Clauze contractuale obligatorii.doc.p7s
- CURTE SUDRIGIU CAIET DE SARCINI-28062018140049.pdf.p7s
- FisaDate_DF1014077.pdf
- Formulare.docx (2)
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VUTAN INSTALATII SRL CUI RO 15497154
Valoare atribuită
86.293,21 RON
din 92.125,94 RON estimat
6,3%
Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 5.832,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.