Atribuită
Anunț de participare
„Carburant auto (motorină euro 5 și benzină euro 5) pe bază de carduri”
- Număr anunț
- CN1089378
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.484.441 RON
- Valoare atribuită
- 2.342.458,50 RON
- Data publicării
- 30.01.2026 08:35
- Anunț de atribuire
- CAN1166720
- Termen limită
- 09.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1264007
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
2.342.458,50 RON
din 1.484.441 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro